pracownik gospodarczy

Wydział Chemii Wydział Chemii

U N I W E R S Y T E TŁ Ó D Z K I

Dział Administracyjny Wydziału Chemii

zatrudni

pracownika obsługi na etat pracownika gospodarczego

(w pełnym wymiarze)

Zadania na stanowisku pracy:

Oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe, średnie
  • znajomość pielęgnacji roślin zielonych
  • umiejętność drobnych napraw stolarskich, malarskich
  • umiejętność pracy sprzętem koszącym, odśnieżającym
  • dobry stan zdrowia
  • odpowiedzialność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny).

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: grazyna.sieradzka@chemia.uni.lodz.pl z dopiskiem „Pracownik gospodarczy”

do dnia 11 kwietnia 2022 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 20 kwietnia 2022 r. Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnychtylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 4 kwietnia 2022 Termin nadsyłania ofert: 11 kwietnia 2022 Termin rozstrzygnięcia: 20 kwietnia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Chemii, Wydział Chemii Miasto: Łódź (Łódź-Śródmieście) Stanowisko: pracownik gospodarczy Wymiar godzinowy: 1/1