elektryk-konserwator

Dział Gospodarki Energetycznej Administracja

Uniwersytet Łódzki
zatrudni
w Dziale Gospodarki Energetycznej
elektryka – konserwatora

Wymagane:
wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji powyżej 1kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów oraz kontrolno – pomiarowym dla urządzeń, instalacji
i sieci elektrycznych,
umiejętność pracy w zespole,
samodzielność i dobra organizacja pracy,
wykazywanie inicjatywy w rozwiązywaniu problemów

Zakres obowiązków:

konserwowanie, wykonywanie bieżących napraw i remontów w budynkach UŁ urządzeń i instalacji elektrycznych, odgromowych,
informowanie przełożonych o powstałych awariach,
współpraca z intendentem i kierownikiem obiektu w zakresie wykonywania napraw zgłoszonych nieprawidłowości,
sprawdzanie parametrów fizyko-chemicznych wody basenowej oraz kontrolowanie poprawności pracy urządzeń ją uzdatniających,
wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych w ramach zadań realizowanych przez Dział Gospodarki Energetycznej

Oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
stabilne stanowisko pracy w jednostce budżetowej,
bogaty pakiet świadczeń socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika
i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe, pracowniczy program emerytalny),
możliwość rozwijania umiejętności technicznych,
dobra atmosfera pracy.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny należy składać w terminie do dnia 04.08.2022 r. do Kierownika Działu Gospodarki Energetycznej UŁ, Łódź, ul. Narutowicza 68, p.204 lub 221, telefon 42 635 43 09 lub na adres mailowy: dgekier@uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 5 lipca 2022 Termin nadsyłania ofert: 4 sierpnia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Gospodarki Energetycznej Miasto: Łódź Stanowisko: elektryk-konserwator Wymiar godzinowy: pełny etat