Tłumacz języka angielskiego

International Hub Administracja

Uniwersytet Łódzki

International Hub

zatrudni

tłumacza języka angielskiego

Zadania na stanowisku pracy

  • Tłumaczenie dokumentów formalnych, m.in. zarządzeń, procedur, raportówprzygotowywanych przez władze UŁ;
  • Zapewnienie spójności językowej tłumaczonej dokumentacji wykorzystywane w uczelni (stosowanie i rozwój glosariusza);
  • Tłumaczenie tekstów popularnonaukowych, artykułów o działalności bieżącej uczelni, tworzonych przez International Hub lub inne jednostki administracji centralnej;
  • Koordynacja współpracy z zewnętrzną agencją tłumaczeń;
  • Włączanie się w inne działania realizowane przez International Hub, wymagające płynnej znajomości języka angielskiego.

Wymagania

  • Płynna znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: filologia angielska lub lingwistyka stosowana;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Oczekiwania

  • Mile widziana znajomość obsługi programu Memsource;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Otwartość i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy

  • Pracę na pełny etat w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie;
  • Pracę w miłej i otwartej atmosferze;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki zdrowotnej, wczasy „pod gruszą”).

Oferty zawierające CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować naadres e-mail: katarzyna.riley@uni.lodz.pl w terminie do 23.05.2022.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 9 maja 2022 Termin nadsyłania ofert: 23 maja 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, International Hub Miasto: łódź Stanowisko: Tłumacz języka angielskiego Wymiar godzinowy: 1/1