robotnik

Dział Infrastruktury Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA ETACIE ROBOTNIKA

Dział Infrastruktury Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni pracownika na stanowisko robotnika w wymiarze pełnego etatu.

Opis stanowiska:

  1. Praca w Warsztacie Naprawczym Wydziału.
  2. Obsługa podstawowych urządzeń i maszyn (elektronarzędzi) będących na wyposażeniu Warsztatu Naprawczego. Dbanie o powierzone mienie, bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń.
  3. Obsługa techniczna urządzeń zainstalowanych w salach wykładowych Wydziału, bieżąca kontrola prawidłowego działania systemów audiowizualnych, nagłośnienia w aulach i salach dydaktycznych Wydziału.
  4. Bieżące naprawy aparatury i urządzeń będących na stanie jednostek Wydziału w ramach posiadanych kwalifikacji i umiejętności. W razie potrzeby dokonywanie zakupów materiałów, części niezbędnych do bieżących napraw.
  5. Drobne naprawy stolarsko-ślusarskie.
  6. Montaże, demontaże mebli, konstrukcji wystawienniczych.
  7. Przestrzeganie ustalonego regulaminu pracy, przepisów BHP i ppoż. obowiązujących w Uniwersytecie Łódzkim.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe o profilu technicznym (mile widziane o profilu elektrycznym, mechanicznym).
  • Doświadczenie zawodowe.
  • Dokładność i dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.
  • Umiejętność obsługi maszyn, elektronarzędzi, sprzętów biurowych i audiowizualnych. Znajomość MS Office.
  • Stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3 metrów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys oraz list motywacyjny wraz z dokumentami potwierdzającymi posiadane kwalifikacje, uprawnienia na adres: joanna.gozdzik@biol.uni.lodz.pl w terminie do 31 maja br.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się w wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 10 maja 2022 Termin nadsyłania ofert: 31 maja 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Infrastruktury Miasto: Łódź Stanowisko: robotnik Wymiar godzinowy: pełny etat