pracownik naukowo-techniczny

Ośrodek Naukowo-Badawczy Problematyki Kobiet Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje osoby na stanowisko naukowo-techniczne

w Ośrodku Naukowo-Badawczym Problematyki Kobiet

specjalisty/specjalistki ds. obsługi projektów

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej związanej z tematyką realizowanego projektu zgodnej z wymogami programowymi;
  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowo-płacowej dla wykonawców i uczestników projektu (np. umów cywilnoprawnych);
  • Procedowanie zakupów w ramach projektów;
  • Sprawdzanie i potwierdzanie zgodności ponoszonych wydatków z harmonogramem oraz budżetem projektu oraz przygotowywanie finansowej części sprawozdań, raportów, wniosków o płatność;
  • Gromadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej;
  • Obsługa biura projektu i kontakt z uczestnikami projektu;
  • Prowadzenie korespondencji z instytucją zarządzającą programem, z koordynatorem lub partnerami projektu, kierownikiem i personelem projektu;
  • Współpraca z Centrum Promocji w sprawie kampanii informacyjno-edukacyjnych w ramach projektów;
  • Rozpowszechnianie naukowych i popularnonaukowych rezultatów projektów;
  • Aktywny udział w działalności naukowo-badawczej ON-BPK (zbieranie materiałów do publikacji i raportów; udział w przygotowaniu wykładów gościnnych i konferencji);
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze finansowo-administracyjnej projektów unijnych;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2);
  • znajomość pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint;
  • umiejętności komunikacyjne;
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • sumienność i terminowość;
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (od czerwca lub lipca 2022 r.)
  • pracę w stałych godzinach (z możliwością wykonywania części obowiązków zdalnie), w miłej atmosferze w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres zgloszenia@filologia.uni.lodz.pl w terminie do 27 maja 2022 r. Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 14 maja 2022 Termin nadsyłania ofert: 27 maja 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Ośrodek Naukowo-Badawczy Problematyki Kobiet Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik naukowo-techniczny