pracownik administracyjny

Centrum Informatyki Administracja

Jednostka Centrum Informatyki UŁ

Stanowisko: pracownik administracyjny : Specjalista

pracownik zespołu Helpdesk w Centrum Informatyki

Zadania:

  • poszukujemy energicznej osoby nie bojącej się wyzwań i nauki nowych systemów informatycznych UŁ, która dołączy do zespołu Helpdesk;
  • pomoc pracownikom oraz studentom w obsłudze systemów informatycznych na Uniwersytecie Łódzkim (wyjaśnianie obsługi systemów, rozwiązywanie problemów);
  • obsługa centrali telefonicznej Helpdesk;
  • przyjmowanie i realizacja zgłoszeń za pośrednictwem platformy zgłoszeniowej HelpDesk;
  • obsługa zgłoszeń poczty e-mail Helpdesk;
  • inne zadania zlecone przez przełożonych.

Co od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub min. średnie (w trakcie studiowania, mile widziana wiedza z podstaw informatycznych);
  • dobra obsługa komputera (znajomość pakietu MS Office) i urządzeń biurowych;
  • chęć zdobywania wiedzy i otwartość na naukę nowych systemów informatycznych;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnej;
  • empatia, cierpliwość i komunikatywność;
  • dokładność i sumienność;
  • wysoka kultura osobista;
  • punktualność;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co możemy zaoferować:

  • umowę o pracę na renomowanej Uczelni;
  • bogaty pakiet socjalny UŁ;
  • przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole;
  • naukę systemów IT wykorzystywanych na UŁ;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń w sektorze IT;
  • Stałe godziny pracy od pn. do pt.;

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres ci@uni.lodz.pl w terminie do 30.06.2022r.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 17 maja 2022 Termin nadsyłania ofert: 30 czerwca 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat