pracownik administracyjny

Dział Administracyjny Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni

pracownika administracyjnego

w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres zadań:

  • obsługa administracyjna jednostek organizacyjnych Wydziału, w tym np.:
  • obsługa systemów wymaganych na stanowisku, wspierających pracę Działu;
  • współpraca z Władzami Wydziału, Kierownikami i pracownikami jednostek Wydziału, Administracji UŁ oraz osobami spoza UŁ w ramach realizowanych zadać;
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych.
  • obsługa pracowników z zagranicy zatrudnionych na Wydziale;
  • prowadzenie m. in. rozliczeń finansowo-księgowych (tworzenie i rozliczanie dokumentów finansowych, umów, delegacji itd., procedowanie spraw związanych z obsługą i rozliczeniem projektów naukowych);

Oczekiwane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra obsługa komputera (znajomość pakietu MS: Word, Excel, PowerPoint) i urządzeń biurowych;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikacyjnym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista, umiejętność komunikacji,
  • punktualność, dokładność, sumienność, terminowość;
  • dobra organizacja pracy;
  • wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Dodatkowo mile widziane:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej, szczególnie w zakresie prowadzenia rozliczeń finansowo-księgowych;
  • znajomość obsługi/rozliczania projektów badawczych.

Co oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole ludzi z pasją, przyjaznych i profesjonalnych;
  • atrakcyjny i szeroki pakiet socjalny.

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny należy dostarczyć elektronicznie na adres:

dzial.administracyjny@biol.uni.lodz.pl

(temat: konkurs_ Dział Administracyjny_2022)

do dnia 10 sierpnia 2022 roku.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi kandydatami.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone będzie okresem próbnym.

Informacje:

Data ogłoszenia: 15.07.2022 r.

Termin nadsyłania ofert: 10.08.2022 r.

Rozmowa kwalifikacyjna: indywidualnie

Termin rozstrzygnięcia: 19.08.2022 r.

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony środowiska, Dział Administracyjny

Stanowisko: pracownik administracyjny

Wymiar godzinowy: cały etat

Data ogłoszenia: 15 lipca 2022 Termin nadsyłania ofert: 10 sierpnia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Administracyjny Miasto: Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat