młodszy specjalista

Dział Płac Administracja

Uniwersytet Łódzki zatrudni

młodszego specjalistę ds. płac
w Dziale Płac (w pełnym wymiarze)

Zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa programu PŁATNIK
  • tworzenie dokumentów zgłoszeniowych osób świadczących pracę w oparciu o umowy cywilno-prawne oraz studentów i doktorantów;
  • tworzenie dokumentów wyrejestrowujących z ZUS;
  • przygotowywanie miesięcznych imiennych raportów rozliczeniowych( RCA/RZA);
  • przygotowywanie miesięcznych imiennych raportów o przerwach w opłacaniu składek ( RSA);
  • przygotowywanie miesięcznych imiennych raportów RPA;
  • ustalanie rocznych przekroczeń składek ZUS;
  • sporządzanie korekt deklaracji DRA

Oczekiwania:

  1. znajomość programu PŁATNIK;
  2. wykształcenie wyższe;
  3. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  4. bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel);
  5. znajomość przepisów Kodeksu Pracy;
  6. znajomość przepisów Ustawy o Systemie Ubezpieczeń Społecznych;
  7. mile widziana znajomość Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r., przepisów dotyczących rozliczeń podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych cudzoziemców.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny).

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres

e-mail:aneta.oginska@uni.lodz.pl z dopiskiem „Specjalista ds. płac”

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 29 lipca 2022 Termin nadsyłania ofert: 28 sierpnia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Płac Miasto: Łódź Stanowisko: młodszy specjalista Wymiar godzinowy: pełny etat