Specjalista ds. rozliczeń projektów w Centrum Nauki

Centrum Nauki Administracja

Uniwersytet Łódzki zatrudni
specjalistę ds. rozliczeń projektów
w Centrum Nauki (w pełnym wymiarze)

Zadania na stanowisku pracy:

  • monitorowanie postępu finansowego projektów
  • sporządzanie raportów finansowych
  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami i wytycznymi programowymi
  • opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych projektów
  • współpraca z innymi jednostkami zaangażowanymi w realizację i finansowanie projektów

Oczekiwania
  • wykształcenie wyższe
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu i terminów
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność
  • znajomość programu microsoft excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • znajomość wytycznych dla programów z funduszy europejskich
  • mile widziana znajomość sprawozdawczości w systemie sl2014

Co oferujemy:
  • pracę w uczelni o wiodącej pozycji naukowej i dydaktycznej, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie
  • możliwość udziału w projektach oraz wyjazdach zagranicznych
  • rozwój poprzez liczne inicjatywy doskonalenia umiejętności i kompetencji
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem
  • bogaty pakiet socjalny

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:katarzyna.kalska@uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 23 sierpnia 2022 Termin nadsyłania ofert: 22 września 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Nauki Miasto: Łódź Stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń projektów w Centrum Nauki Wymiar godzinowy: 1/1