młodzszy specjalista

Sekcja ds. Projektów Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Uniwersytet Łódzki zatrudni wymiarze niepełnego etatu
młodszego specjalistę na etacie administracyjnym
w Sekcji ds. Projektów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie przy wyborze i przygotowaniu projektów naukowych w ramach konkursów międzynarodowych oraz współpracę z partnerami instytucjonalnymi i ekspertami indywidualnymi wykonywaną w powyższym zakresie.

Główne obowiązki:

  • promowanie bieżących informacji związanych z aktualnie otwartymi naborami na projekty naukowe w grantach zagranicznych;
  • planowanie i koordynacja prac związanych z przygotowywaniem, a także składaniem ofert konkursowych oraz wniosków o granty na projekty międzynarodowe;
  • kontrola budżetów na etapie składania wniosków;
  • zbieranie wymaganych zgód na etapie składania wniosków;
  • kontakt i bieżąca korespondencja z grantodawcą w języku angielskim;
  • aktywna promocja nauki w zakresie związanym z grantami i projektami.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie;
  • umiejętność analitycznego myślenia i szukania rozwiązań;
  • wysoki poziom odpowiedzialności za powierzane zadania i samodzielność w ich realizacji;
  • łatwość w nawiązywaniu współpracy i prowadzeniu bieżącej komunikacji;
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel.

Dodatkowy atut:

  • doświadczenie w zakresie promocji, dobra znajomość social mediów w zakresie upowszechniania zagadnień badawczych;
  • znajomość programów graficznych;
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji lub rozliczaniu projektów;
  • mile widziane doświadczenie w komercjalizacji wyników badań naukowych.

Oferujemy:

  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole, który spaja miłość do kawy;
  • elastyczność i samodzielność działania w odniesieniu do powierzonego zakresu zadań;
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i awansu.

Oferty zawierające CV przyjmuje Sekcja ds. projektów WES UŁ w okresie do dnia 19.09.2022 r. pod adresem mailowym: monika.owczarek@uni.lodz.pl. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Informacje

Data ogłoszenia: 12 września 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Sekcja ds. Projektów Miasto: Łódź Stanowisko: młodzszy specjalista Wymiar godzinowy: niepełny etat