pracownik administracyjny

Biuro ds. Obsługi Studentów Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje osoby na stanowisko administracyjne

w Biurze ds. Obsługi Studentów

(zatrudnienie od grudnia 2022)

Zadania:

  • Obsługa administracyjna studentów w ramach przydzielonych kierunków studiów;
  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów;
  • Obsługa systemów wspierających pracę Biura ds. Obsługi Studenta m.in. USOS, APD;
  • Przyjmowanie, sprawdzanie pod względem formalnym i merytorycznym wniosków o przyznanie stypendium Rektora UŁ;
  • Przygotowywanie dyplomów i suplementów;
  • Sporządzanie statystyk dla potrzeb GUSu, POLONu, Dziekana i przełożonego;
  • Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania;
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, ewentualnie innych baz do obsługi studentów,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność i terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w stałych godzinach, w miłej atmosferze w przyjaznym zespole,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres zgloszenia@filologia.uni.lodz.pl w terminie do 5 października 2022r.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 22 września 2022 Termin nadsyłania ofert: 5 października 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Biuro ds. Obsługi Studentów Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat