konserwator

Dział ds. Obsługi Administracyjno-Informatycznej Wydziału Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje osoby na stanowisko konserwatora

w Dziale ds. Obsługi Administracyjno-Informatycznej

(zatrudnienie od stycznia 2023)

Zadania:

  • kontrola infrastruktury pod kątem usterek i uszkodzeń
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjno-naprawczych w zakresie różnych prac ogólnobudowlanych związanych z infrastrukturą wydziału oraz ślusarskich, stolarskich, malarskich
  • wykonywanie prac w zakresie napraw, montażu mebli i sprzętu znajdującego się w budynku wydziału
  • pomoc w rozładowaniu transportu
  • semestralna kontrola sal pod względem utrzymania prawidłowych ilości ławek i krzeseł
  • drobne czynności porządkowe wewnątrz oraz zewnątrz budynku, drobne prace ogrodnicze -utrzymaniu ogólnego porządku na terenie wydziału
  • przestrzeganie zasad BHP
  • wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane techniczne lub budowlane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane umiejętności w zakresie ślusarstwa, stolarstwa
  • samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • praktyczna znajomości zagadnień technicznych, budowlanych
  • zdolności manualne i zamiłowanie do majsterkowania
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • gotowość do pracy po południu i w weekendy w nagłych wypadkach
  • wysoka motywacja oraz kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmosferę pracy
  • szeroki pakiet socjalny,

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres zgloszenia@filologia.uni.lodz.pl w terminie do 14 października 2022r.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 29 września 2022 Termin nadsyłania ofert: 14 października 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Dział ds. Obsługi Administracyjno-Informatycznej Wydziału Miasto: Łódź Stanowisko: konserwator Wymiar godzinowy: pełen etat