koordynator ds.komunikacji i PR

Centrum Komunikacji i PR Administracja

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni na etacie administracyjnym w Centrum Promocji

koordynatora ds. komunikacji i PR.

Wymiar zatrudnienia: 1 etat; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone okresem próbnym

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy prowadzeniu działań z obszaru komunikacji i PR
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów własnych
  • doświadczenie w pracy przy projektach z zakresu CSR
  • samodzielne opracowywanie lub udział w pracach zespołu opracowującego plany komunikacji
  • samodzielne opracowywanie lub udział w pracach zespołu opracowującego plany działań w mediach społecznościowych, kanały: Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość trendów komunikacji marek
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

Dodatkowo, mile widziane:

  • doświadczenie w pracy biura prasowego, współpracy z rzecznikiem prasowym
  • doświadczenie w pracy z jednostkami sektora administracji publicznej

Zakres obowiązków:

  • udział w przygotowaniu strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej
  • prowadzenie działań wizerunkowych w internecie, w tym:
    • samodzielne opracowanie planów komunikacji w mediach społecznościach, koordynacja wdrożenia, nadzór nad ich wykonaniem
    • prowadzenie kanałów i komunikacji w mediach społecznościach, w tym prowadzenie działań reklamowych – opracowanie i wykonanie budżetu
    • udział w redakcji strony internetowej
  • opiniowanie oraz koordynacja działań PR, w tym wynikających z umów patronackich i partnerskich
  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących działań promocyjnych

Sposób aplikacji:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: promocja@uni.lodz.pl lub dostarczyć na nośniku do siedziby Centrum Promocji, ul. Piramowicza 3, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 w okresie 10 dni od dnia ukazania się ogłoszenia.

W CV należy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135 ze zmianami).

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Data ogłoszenia: 12 września 2016 Termin nadsyłania ofert: 21 września 2016
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: koordynator ds.komunikacji i PR Wymiar godzinowy: pełny etat