operator dźwięku

Centrum Komunikacji i PR Administracja

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni na etacie administracyjnym w Centrum Promocji

operatora dźwięku.

Centrum Promocji Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni do tworzonego w ramach struktur jednostki zespołu realizującego materiały audiowizualne ( telewizji uniwersyteckiej ) dźwiękowca.

Wymiar zatrudnienia: 1 etat lub ½ etatu; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone okresem próbnym; zadaniowy czas pracy

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy realizatora dźwięku w mediach profesjonalnych
  • minimum podstawowa wiedza praktyczna z zakresu realizacji dźwięku w programach studyjnych i plenerowych
  • minimum podstawowa wiedza praktyczna z zakresu post produkcji dźwięku
  • umiejętność współpracy z autorami, dziennikarzami, operatorem, montażystą, stażystami
  • kreatywność przy realizowaniu projektów audio/video
  • chęć rozwijania się i dalszego szkolenia

Dodatkowo, mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • podstawowa wiedza praktyczna z zakresu obsługi sprzętu video
  • znajomość środowiska pracy redakcji telewizyjnej
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • praca przy realizowaniu projektów audio/video
  • pomoc w szkoleniu studentów/stażystów
  • wsparcie merytoryczne w prowadzeniu uczelnianej rozgłośni radiowej

Sposób aplikacji:

CV oraz dwie przykładowe realizacje prosimy przesłać na adres: promocja@uni.lodz.pl. Gotowe przykładowe materiały mogą zostać dostarczone na nośniku do siedziby Centrum Promocji, ul. Piramowicza 3, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 w okresie 10 dni od dnia ukazania się ogłoszenia.

W CV należy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135 ze zmianami).

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Data ogłoszenia: 12 września 2016 Termin nadsyłania ofert: 21 września 2016
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: operator dźwięku Wymiar godzinowy: 1/1 lub 1/2