specjalista ds. promocji Wydziału

Wydział Filologiczny Wydział Filologiczny

Zadania:

  • Zbieranie danych dotyczących dorobku naukowego i innych osiągnięć pracowników i jednostek wydziału, prowadzenie w tym zakresie pełnej dokumentacji i wykorzystywanie jej na potrzeby sprawozdawczości wewnątrzuniwersyteckiej i zewnętrznej;
  • Opracowanie, zbieranie danych i prowadzenie wydziałowego newslettera;
  • Przekazywanie informacji do uniwersyteckiego newslettera;
  • Publikowanie informacji i dbanie o aktualność informacji zamieszczanych na stronie internetowej Wydziału (w zakresie uzgodnionym z wydziałowym informatykiem) oraz zamieszczanie informacji na portalach społecznościowych;
  • Opracowanie graficzne i zlecanie wykonanie materiałów promocyjnych wydziału;
  • Współpraca z Pełnomocnikiem Dziekana ds. Promocji, Pełnomocnikiem Dziekana ds. Współpracy ze Szkołami oraz Centrum Promocji UŁ;
  • Opracowywanie oferty promocyjnej Wydziału;
  • Organizowanie wydarzeń mających na celu promocję Wydziału oraz współpraca w organizacji promocyjnych wydarzeń uniwersyteckich;
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość pakietu Office: Word, Excel , PowerPoint,
  • znajomość programów do projektowania graficznego i zmysł estetyczny,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność i terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w stałych godzinach, w miłej atmosferze w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl w terminie do 12 października 2016r.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182 wraz ze zmianami).

Data ogłoszenia: 28 września 2016 Termin nadsyłania ofert: 12 października 2016
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Wydział Filologiczny Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. promocji Wydziału Wymiar godzinowy: pełen etat