pracownik administracyjny

Biuro Obsługi Studenta Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

pracownika administracyjnego w Biurze Obsługi Studenta

na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Wymiar zatrudnienia: 1/1 etat

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzedzone okresem próbnym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • preferowana znajomość drugiego języka obcego (hiszpański, rosyjski, francuski, niemiecki),
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo, preferowane:

  • doświadczenie z innych miejsc pracy związanych z obsługą studentów,
  • dobra znajomość środowiska Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studentów (USOS),
  • własne pobyty stypendialne za granicą.

Zakres obowiązków:

obsługa organizacyjno-administracyjna toku studiów studentów (w tym cudzoziemców), od procesu rekrutacji po wydanie dyplomu ukończenia studiów i przekazanie teczki do Archiwum UŁ.

Sposób aplikacji:

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: dziekanwsmip@uni.lodz.pl w okresie 10 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Informacji udziela: Kierownik Biura Obsługi Studenta WSMiP UŁ – p. Monika Skierniewska, 90-127 Łódź, ul. Składowa 43, p. 0.12 tel. (42) 635 43 75, od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-14:00.

W liście motywacyjnym należy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135 ze zmianami)”.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 13 października 2016 Termin nadsyłania ofert: 22 października 2016
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, Biuro Obsługi Studenta Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: 1/1