koordynator-specjalista ds. produkcji wydawniczej

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Jednostki Ogólnouczelniane

Zadania

  • nadzorowanie produkcji publikacji w zakresie składu, druku i konwersji na formaty elektroniczne
  • kontrolowanie i przekazywanie do drukarni materiałów składanych jako gotowe do druku
  • kontrola jakości składu i łamania przygotowywanego przez studia zewnętrzne
  • współpraca z autorami i redaktorami w zakresie składu i korekty
  • współpraca ze studiami graficznymi w zakresie przygotowania materiałów ilustracyjnych
  • kontrola procesu publikowania na platformach treści otwartych
  • prowadzenie dokumentacji poszczególnych etapów przygotowania do druku
  • kosztorysowanie i rozliczanie kosztów produkcji
  • raportowanie stanu realizacji prac zleconych na poszczególnych etapach produkcji

Oczekiwania wobec Kandydatów

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe związane z pracą w wydawnictwie:znajomość wszystkich etapów procesu wydawniczego
  • znajomość zasad poligrafii
  • znajomość zasad kosztorysowania i rozliczania wydania publikacji
  • znajomość zasad korekty redakcyjnej i technicznej
  • Znajomość branży wydawniczej i poligraficznej

Dodatkowo:

Dokumenty aplikacyjne

  • życiorys ze zdjęciem
  • list motywacyjny

Oferty prosimy składać mailowo na adres ewa.bluszcz@uni.lodz.pl w Sekretariacie Wydawnictwa UŁ, ul. Lindleya8,90-131 Łódź, pok. 3, tel. 42 665-58-61, w terminie 14 dni od daty ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz.U. Nr 101 poz. 926 z późn.zmianami).

Data ogłoszenia: 15 listopada 2016 Termin nadsyłania ofert: 28 listopada 2016 Termin rozstrzygnięcia: 5 grudnia 2016
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Jednostki Ogólnouczelniane, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Miasto: Łódź Stanowisko: koordynator-specjalista ds. produkcji wydawniczej Wymiar godzinowy: pełny etat