samodzielny referent ds. administracyjnych

Dział Infrastruktury Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni na pełen etat pracownika na stanowisko samodzielny referent ds. administracyjnych.

Miejsce pracy – Terenowa Stacja Przyrodnicza w Spale ul. Wojciechowskiego 14.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie Terenową Stacją Przyrodniczą w obszarze spraw administracyjnych i gospodarczych.
  • Udział w tworzeniu strategii i realizacja przyjętej strategii rozwoju.
  • Zarządzanie personelem.
  • Nadzór nad pracownikami firm zewnętrznych i pracami zleconymi firmom zewnętrznym.
  • Dbanie o dobry wizerunek poprzez utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług.
  • Dbanie o utrzymanie obiektu i infrastruktury w należytym stanie.
  • Współpraca z otoczeniem lokalnym.
  • Sporządzanie raportów, analiz, bieżąca współpraca z kierownictwem Wydziału.
  • Dbanie o powierzone mienie.

Pełen zakres obowiązków do wglądu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończenie studiów o profilu biologicznym lub geograficznym będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła znajomość MS Office.
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność.
  • Zdolności interpersonalne.
  • Zamieszkanie w Spale na terenie stacji, ewentualnie przebywanie od poniedziałku do piątku w obiekcie stacji. Pracodawca oferuje w pełni wyposażone mieszkanie służbowe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Samodzielne stanowisko.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej życiorys oraz list motywacyjny na adres joannag@biol.uni.lodz.pl w terminie do 24 stycznia 2017 r.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 42 635 45 24.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Data ogłoszenia: 17 stycznia 2017 Termin nadsyłania ofert: 24 stycznia 2017
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Infrastruktury Miasto: Łódź Stanowisko: samodzielny referent ds. administracyjnych Wymiar godzinowy: pełen etat