biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni pracownika

w grupie pracowników naukowo-technicznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Stopnia doktora w dziedzinie nauk medycznych w dyscyplinie biologia medyczna,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości obsługi komputera oraz umiejętności posługiwania się pakietami statystycznymi,
  • Umiejętność w przeprowadzania analiz danych i przygotowywaniu raportów,
  • Doświadczenie wprowadzeniu ewidencji procedur laboratoryjnych i ich ewaluacja,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, samodzielności i skuteczności w działaniu, poczucia odpowiedzialności oraz dokładności w wykonywaniu zadań.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie zestawień danych i przygotowywanie raportów,
  • Ewaluacja procedur laboratoryjnych stosowanych w Pracowni Biobank UŁ,
  • Opracowanie materiałów naukowych pochodzących z badań i współudział w przygotowaniu publikacji naukowych,
  • Testowanie wypracowywanych rozwiązań informatycznych dla sieci biobanków w ramach Konsorcjum BBMRI.pl,
  • Wykonywanie innych zadań, wynikających ze statutowej działalności jednostki, zleconych przez jej kierownika.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

Dokumenty aplikacyjne należy składać do 14 kwietnia do godz. 14:00 w Pracowni Biobank, Katedra Biofizyki Molekularnej, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Pilarskiego 14, tel. 42 665 57 02, biobank@uni.lodz.pl.

Czas trwania umowy: do 31 stycznia 2018 r.

Wymiar czasu pracy: pełen etat, umowa o pracę

Zatrudnienie w ramach projektu pn. „Utworzenie sieci biobanków w Polsce w obrębie Infrastruktury Badawczej Biobanków i Zasobów Biomolekularnych BBMRI-ERIC”, realizowanego w konsorcjum, którego liderem jest Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o., na podstawie środków przyznanych w drodze decyzji MNiSW nr DIR/WK/2017/01 z dnia 27.01.2017 r.

Data ogłoszenia: 4 kwietnia 2017 Termin nadsyłania ofert: 14 kwietnia 2017
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych Dyscyplina naukowa: biologia medyczna Wymiar godzinowy: pełen etat