pracownik administracyjny ds.finansowych

Biuro Dziekana Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

pracownika administracyjnego ds. finansowych w Biurze Dziekana

na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Wymiar zatrudnienia: 1/1 etatu

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wiedza z zakresu rachunkowości
  • min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w opracowywaniu budżetów i ich rozliczaniu
  • doświadczenie w rozliczaniu dokumentów finansowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowo preferowane:

  • dobra znajomość środowiska Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studentów (USOS)
  • umiejętność obsługi Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD)
  • umiejętność obsługi Zintegrowanego Systemu Informatycznego SIMPLE.ERP

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji i analiza odchyleń
  • rejestrowanie i rozliczanie faktur i innych dokumentów finansowych
  • analiza danych finansowych
  • bieżąca weryfikacja prawidłowości zapisów w systemach i rejestrach
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacją dokumentów finansowych i księgowych

Sposób aplikacji:

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: dziekanwsmip@uni.lodz.pl do dnia 24 kwietnia 2017 r. (włącznie).

W liście motywacyjnym należy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016.922)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 18 kwietnia 2017 Termin nadsyłania ofert: 24 kwietnia 2017
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, Biuro Dziekana Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny ds.finansowych Wymiar godzinowy: 1/1