pracownik administracyjny

Dział Inwentaryzacji i Ewidencji Majątku Administracja

Uniwersytet Łódzki poszukuje kandydata do pracy

w Dziale Inwentaryzacji i Ewidencji Majątku UŁ w pełnym wymiarze

czasu pracy na umowę na zastępstwo.

Zakres obowiązków:

- przeprowadzanie inwentaryzacji oraz uzgadnianie z jednostkami UŁ stanów majątku trwałego

- opracowywanie dokumentów zakupu w systemie elektronicznym

-wprowadzanie i uzgadnianie danych do systemu moduł Majątek Trwały

- uzgadnianie kont i sald księgowych dotyczących majątku trwałego

Wymagania :
- wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie księgowości lub ekonomii
- biegła obsługa pakietu MS OFFICE (zwłaszcza Excela)
- umiejętność analitycznego myślenia
- bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy,
- systematyczność i dokładność
- mile widziana znajomość języka angielskiego

-mile widziane doświadczenie

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, referencje) prosimy składać/przesyłać na adres:
Uniwersytet Łódzki
Dział Rachunkowości Zarządczej (pokój 315 lub 310 )
Ul. Narutowicza 68 90-136 Łódź
lub mailowo na adres : drz@uni.lodz.pl do dnia 05.05.2017
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r Dz.U. z 2016r Poz. 922 wraz ze zmianami).

Data ogłoszenia: 25 kwietnia 2017 Termin nadsyłania ofert: 5 maja 2017
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Inwentaryzacji i Ewidencji Majątku Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: 1/1