pracownik administracyjny

Dział Rachunkowości Zarządczej Administracja

Uniwersytet Łódzki poszukuje kandydata do pracy w Dziale Rachunkowości Zarządczej w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę na zastępstwo.

Zakres obowiązków:

- rozliczanie projektów krajowych, międzynarodowych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi,

- uzgadnianie z jednostkami UŁ wydatków oraz wpływów z tytułu realizowanych projektów,

- opracowywanie dokumentów zakupu w systemie elektronicznym,

- dokonywanie przelewów i innych operacji w systemie bankowym,

- uzgadnianie kont i sald księgowych dotyczących projektów w module Finansowo –Księgowym.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie rachunkowości lub ekonomii,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ,

- biegła obsługa pakietu MS OFFICE (zwłaszcza Excela),

- umiejętność analitycznego myślenia,

- bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy,

- systematyczność i dokładność,

- mile widziana znajomość języka angielskiego.

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, referencje) prosimy składać/przesyłać na adres:
Uniwersytet Łódzki
Dział Rachunkowości Zarządczej (pokój 315)
ul. Narutowicza 68 90-136 Łódź
lub mailowo na adres : drz@uni.lodz.pl
do dnia 16.05.2017 roku

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r Dz.U. z 2016r. poz. 922 wraz ze zmianami).

Data ogłoszenia: 9 maja 2017 Termin nadsyłania ofert: 16 maja 2017
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Rachunkowości Zarządczej Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: 1/1