specjalista ds. projektów

Wydział Filologiczny Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje osoby na stanowisko administracyjne

specjalisty ds. projektów

Zadania:

  • wsparcie formalno-prawne pozyskiwania środków i realizacja projektów z następujących krajowych i międzynarodowych źródeł: fundusze strukturalne, programy Komisji Europejskiej, środki Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju,
  • doradztwo oraz upowszechnianie wśród pracowników Wydziału informacji w zakresie możliwości i zasad pozyskiwania środków zewnętrznych, w tym prowadzenie spotkań informacyjnych, szkoleń oraz konsultacji indywidulanych,
  • ocena zgodności formalno-prawnej z wytycznymi programów i funduszy oraz możliwości sfinansowania planowanych wydatków ze wskazanych źródeł finansowania przed złożeniem podpisów przez Rektora i Kwestora,
  • pomoc w przygotowaniu wniosków oraz dokumentacji ogólnouczelnianej warunkującej złożenie wniosku o dofinansowanie,
  • konsultowanie z Centrum Nauki UŁ wytycznych właściwych dla danego projektu,
  • prowadzenie dokumentacji księgowej projektu,
  • pomoc na etapie podpisywania umów,
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość pakietu Office: Word, Excel , PowerPoint,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność i terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub przy realizacji i rozliczaniu projektu (preferowane).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (od 1 października 2017r.)
  • pracę w stałych godzinach, w miłej atmosferze w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • wynagrodzenie podstawowe w UŁ + dodatkowe wynagrodzenie z pozyskanych projektów.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl w terminie do 20 lipca 2017r. Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182 wraz ze zmianami).

Data ogłoszenia: 14 lipca 2017 Termin nadsyłania ofert: 20 lipca 2017
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Wydział Filologiczny Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. projektów Wymiar godzinowy: pełen etat