informatyk w grupie pracowników naukowo-technicznych

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni informatyka - pracownik naukowo-techniczny

Od kandydatów oczekujemy:

Umiejętność pracy na podstawie dokumentacji oprogramowania.

Znajomość środowiska JAVA lub Python.

Znajomość środowiska Linux.

Wykształcenie min. wyższe I stopnia.

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na piśmie jak i za pośrednictwem telefonu.

Prawo jazdy Kategorii B

Zakres obowiązków

1. Budowa narzędzi do użytku w ramach Polskiej Sieci Biobanków w ramach konsorcjum BBMRI.pl

a. rozwijanie narzędzi open source

b. tworzenie narzędzi użytkowych służących wymianie informacji tekstowych

c. instalacja niezbędnego oprogramowania badawczego na potrzeby bieżących prac analitycznych Biobanku (oprogramowanie open source).

2. Przygotowanie procedur zgodnych z ISO 27000

3. Udział w budowaniu ścieżek analitycznych w ramach bieżących prac Pracowni Biobank

Oferujemy:

Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole branży B+R

Dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną do 13 października do godz. 16:00, lub listowną Pracownia Biobank, Katedra Biofizyki Molekularnej, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Pilarskiego 14, tel. 42 665 57 02, biobank@uni.lodz.pl.

Czas trwania umowy: do 31 maja 2018 r.

Wymiar czasu pracy: cały etat, umowa o pracę

Zatrudnienie w ramach projektu nr: B1711000000757000 pn. „Utworzenie sieci biobanków w Polsce w obrębie Infrastruktury Badawczej Biobanków i Zasobów Biomolekularnych BBMRI-ERIC”, realizowanego w konsorcjum, którego liderem jest Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o., na podstawie środków przyznanych w drodze decyzji MNiSW nr DIR/WK/2017/01 z dnia 27.01.2017 r.

Data ogłoszenia: 4 października 2017 Termin nadsyłania ofert: 13 października 2017 Termin rozstrzygnięcia: 13 października 2017
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: informatyk w grupie pracowników naukowo-technicznych Wymiar godzinowy: pełen etat