biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych

Pracownia Obrazowania Mikroskopowego i Specjalistycznych Technik Biologicznych Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni biologa w grupie pracowników naukowo-technicznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w dziedzinie nauk biologicznych,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości technik biologii molekularnej,
  • Umiejętności przygotowywania buforów, przeliczania stężeń
  • Praktyki laboratoryjnej i umiejętność obsługi aparatury znajdującej się w Laboratorium Specjalistycznych Technik Biologicznych (http://pomistb.biol.uni.lodz.pl/laboratorium-specjalistycznych-technik-biologicznych/)
  • Znajomości obsługi komputera (Windows XP, 7 i wyższe, pakiet MS-Office)
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, samodzielności i skuteczności w działaniu, poczucia odpowiedzialności oraz dokładności w wykonywaniu zadań.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc użytkownikom Pracowni w obsłudze urządzeń oraz nadzór nad poprawnym wykorzystaniem poszczególnych urządzeń, zgodnie z ich przeznaczeniem.
  • Dbanie o stan sprzętu, bieżąca konserwacja urządzeń i zgłaszanie ewentualnych awarii do odpowiednich serwisów.
  • Prowadzenie ewidencji pracy wszystkich urządzeń znajdujących się w Pracowni.
  • Ewidencjonowanie środków trwałych oraz materiałów eksploatacyjnych.
  • Prace pomocnicze w badaniach naukowych.
  • Opracowywanie materiałów naukowych pochodzących z badań i współudział w przygotowaniu publikacji naukowych.
  • Wykonywanie prac usługowo-badawczych, w ramach stosunku pracy.
  • Pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć dydaktycznych.
  • Stałe i systematyczne podnoszenie kwalifikacji.
  • Wykonywanie innych zadań, wynikających ze statutowej działalności jednostki, zleconych przez jej kierownika.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz regulaminu Pracowni.

Wymiar czasu pracy: pełen etat, umowa o pracę

Dokumenty aplikacyjne: życiorys, list motywacyjny, ewentualnie rekomendacje i certyfikaty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Dokumenty aplikacyjne należy składać do 23.10.2017 r. w Pracowni Obrazowania Mikroskopowego i Specjalistycznych Technik Biologicznych, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Banacha 12/16, 90-237 Łódź, pokój nr 30, tel. 42 635 44 31; e-mail: slawa.glinska@biol.uni.lodz.pl

Ogłoszeniodawca zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami oraz możliwość nierozstrzygnięcia kwalifikacji.

Dojazd na rozmowę kwalifikacyjną na koszt własny Kandydata.

Data ogłoszenia: 9 października 2017; Termin nadsyłania ofert: 23 października 2017; Termin rozstrzygnięcia: 25 października 2017; Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Obrazowania Mikroskopowego i Specjalistycznych Technik Biologicznych; Miasto: Łódź; Stanowisko: biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych; Dziedzina naukowa: nauki biologiczne

Data ogłoszenia: 9 października 2017 Termin nadsyłania ofert: 23 października 2017 Termin rozstrzygnięcia: 25 października 2017
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Obrazowania Mikroskopowego i Specjalistycznych Technik Biologicznych Miasto: Łódź Stanowisko: biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych Dyscyplina naukowa: nauki biologiiczne Wymiar godzinowy: pełen etat