pracownik administracyjny

Dziekanat Wydziału Filozoficzno-Historycznego Wydział Filozoficzno-Historyczny

Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni pracownika administracyjnego w w pełnym wymiarze czasu pracy w Dziekanacie Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzedzone okresem próbnym.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- znajomość języka kongresowego

- dobra znajomość pakietu Office,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu

-umiejętność pracy pod presją czasu,

- wysoka kultura osobista, komunikatywność,

Dodatkowo, preferowane:

- doświadczenie z innych miejsc pracy związanych z obsługą klienta

Zakres obowiązków:

Obsługa organizacyjno-administracyjna toku studiów,

Sposób aplikacji:

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres:

filhist@uni.lodz.pl w okresie od 19 grudnia 2017 r. do 02 stycznia 2018 r. r.

Informacji udziela: Kierownik Dziekanatu Wydziału Filozoficzno-Historycznego UŁ – Beata Buchalska, 90-219 Łódź ul. Kamińskiego 27a pok.05 parter tel. (42) 635 43 50 w godz. 09:00-13:00

W liście motywacyjnymnależy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135 ze zmianami)”.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 19 grudnia 2017 Termin nadsyłania ofert: 2 stycznia 2018 Termin rozstrzygnięcia: 4 stycznia 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filozoficzno-Historyczny, Dziekanat Wydziału Filozoficzno-Historycznego Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat