pracownika naukowo-technicznego

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni pracownika naukowo-technicznego w ramach projektu nr: „POPC.02.03.01-00-0012/17” pn. „Cyfrowe udostępnianie zasobów biomolekularnych i opisowych Biobanku i Katedry Antropologii Uniwersytetu Łódzkiego – charakterystyka populacji zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski na przestrzeni dziejów. Platforma informacyjna e-Czlowiek.pl”, realizowanego na podstawie środków przyznanych w konkursie Polska Cyfrowa na podstawie umowy o dofinansowanie nr: POPC.02.03.01-00-0012/17 z dnia 02.11.2017 r.

Od kandydatów oczekujemy:

Umiejętność analizy danych, w tym danych genetycznych.

Umiejętność pisania raportów z analiz.

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na piśmie jak i za pośrednictwem telefonu.

Prawo jazdy Kategorii B

Zakres obowiązków

  • Analiza i opracowanie danych GWAS
  • Przygotowanie treści portalu e-człowiek.pl
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
  • Przestrzeganie zapisów Polityki Bezpieczeństwa Informacji
  • Wykonywanie innych zadań wynikających, ze statutowej działalności jednostki, zleconych przez jej kierownika

Oferujemy:

Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole branży B+R

Dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną do 18 lutego 2018 r do godz. 13:00, lub listowną Pracownia Biobank, Katedra Biofizyki Molekularnej, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Pilarskiego 14, tel. 42 665 57 02, biobank@uni.lodz.pl.

Czas trwania umowy: do 31 sierpnia 2018 r.

Wymiar czasu pracy: cały etat, umowa o pracę

Data ogłoszenia: 2 lutego 2018 Termin nadsyłania ofert: 18 lutego 2018 Termin rozstrzygnięcia: 19 lutego 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: pracownika naukowo-technicznego Wymiar godzinowy: pełen etat