robotnik wykwalifikowany

Katedra Geobotaniki i Ekologii Roślin Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

U N I W E R S Y T E T Ł Ó D Z K I

Ogród Dydaktyczno-Doświadczalny

Katedra Geobotaniki i Ekologii Roślin

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

zatrudni

pracownika na stanowisku robotnika wykwalifikowanego do prac ogrodniczych i gospodarczych

w Ogrodzie Dydaktyczno-Doświadczalnym Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Katedra Geobotaniki i Ekologii Roślin, Ogród Dydaktyczno-Doświadczalny

Miasto: Łódź

Stanowisko: robotnik wykwalifikowany

Warunki zatrudnienia: umowa na ½ etatu

Słowa kluczowe: Ogród Dydaktyczno-Doświadczalny, ogród, uprawa roślin, pielęgnacja roślin.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w uprawie roślin
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na w/w stanowisku
  • rzetelność, dokładność, dyspozycyjność

Obowiązki:

  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych w ogrodzie (pielenie, sadzenie, podlewanie, pozyskiwanie sadzonek, przycinanie krzewów, koszenie itp.)
  • wykonywanie prac gospodarczych i porządkowych w budynkach i na terenie przyległym do budynków Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ

Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

  • życiorys z opisem dotychczasowej działalności (CV)
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • list motywacyjny
  • kserokopie świadectw pracy i innych dokumentów poświadczających kwalifikacje

Zgłoszenie/Kontakt:

Zgłoszenia, z dopiskiem „Ogród Dydaktyczno-Doświadczalny, stanowisko robotnika wykwalifikowanego” należy dostarczyć lub przesłać pod adres: Sekretariat (pok.110),

Izabela Wolniakowska, Katedra Geobotaniki I Ekologii Roślin, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, UŁ, ul. Banacha 12/16, 90-237 Łódź,

Telefon kontaktowy: (42) 635-44-01

E-mail: izabela.wolniakowska@biol.uni.lodz.pl

O przyjęciu zadecyduje rozmowa kwalifikacyjna, która odbędzie się po 8 marca b.r.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 15 lutego 2018

Termin nadsyłania ofert: 8 marca 2018

Termin rozstrzygnięcia: 15 marca 2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Data ogłoszenia: 15 lutego 2018 Termin nadsyłania ofert: 8 marca 2018 Termin rozstrzygnięcia: 15 marca 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Katedra Geobotaniki i Ekologii Roślin Miasto: Łódź Stanowisko: robotnik wykwalifikowany Wymiar godzinowy: 1/2