pracownik administracyjny - architekt informacji ( menager procesu utworzenia nowego serwisu www uczelni)

Centrum Komunikacji i PR Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni

pracownika administracyjnego - architekta informacji

( menagera procesu utworzenia nowego serwisu www uczelni) w pełnym wymiarze czasu pracy, w Centrum Promocji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w koordynacji prac tworzenia złożonych serwisów www, przedstawienie min. 1 wdrożenia,
  • doświadczenie w koordynacji prac/ kierowaniu zespołem,
  • umiejętność analizy i opisu wymagań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność, otwartość,

Dodatkowe atuty:

  • znajomość sektora szkolnictwa wyższego, w tym przepisów regulujących funkcjonowanie uczelni,
  • doświadczenie w pracy związanej ze środowiskiem akademickim,
  • znajomość funkcjonowania UŁ,
  • podstawowa znajomość procedur zamówień publicznych,

Zakres obowiązków:

Koordynacja prac w zakresie tworzenia nowego serwisu www UŁ, w tym m.in.:

  • analiza potrzeb jednostek UŁ,
  • stworzenie mapy podziału treści w serwisie,
  • zaprojektowanie nawigacji,
  • koordynacja procesu realizacji postępowania przetargowego dot. zakupu usługi wykonania serwisu.

Sposób aplikacji:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać w terminie do dnia 06.06.2018, na adres:anna.rolczak@uni.lodz.pl

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-136 Łódź zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Data ogłoszenia: 23 maja 2018 Termin nadsyłania ofert: 6 czerwca 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny - architekt informacji ( menager procesu utworzenia nowego serwisu www uczelni) Wymiar godzinowy: pełny etat