Specjalista ds. projektów- koordynator projektów

Biuro Karier Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni

Specjalistę ds. projektów- koordynatora projektów

w Biurze Karier UŁ

(umowa o pracę na zastępstwo)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie;
  • 3 lata stażu pracy, w tym min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami PO KL i/lub PO WER.
  • wysoki poziom kompetencji społecznych i personalnych;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • zorientowanie na klienta.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w korzystaniu z systemu SL2014;
  • znajomość sektora szkolnictwa wyższego, w tym przepisów regulujących funkcjonowanie uczelni;

Zakres obowiązków:

Realizacja zadań określonych w projektach w tym m.in.:

  • koordynacja prac zespołu;
  • działania wynikające z wdrażania projektów;
  • aspekty finansowo-prawne i organizacyjne;
  • monitoring finansowo-rzeczowy postępów projektów;
  • przygotowywanie wniosków o płatność;
  • kontakt z Instytucją Pośredniczącą.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy o przesyłanie na adres biurokarier@uni.lodz.pl
w terminie 21 dni od ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 11 czerwca 2018 Termin nadsyłania ofert: 1 lipca 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Biuro Karier Miasto: Łódź Stanowisko: Specjalista ds. projektów- koordynator projektów