doradca zawodowy

Biuro Karier Administracja

Uniwersytet Łódzki

Zatrudni

Doradcę Zawodowego

w Biurze Karier UŁ

w wymiarze pełnego etatu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: doradztwo zawodowe, psychologia, prawo, zarządzanie)
  • Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie doradztwa zawodowego lub doradztwa w zakresie przedsiębiorczości (w ostatnich 5 latach) poświadczone odpowiednimi dokumentami.
  • Aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej.
  • Umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu SL2014
  • Wysoki poziom kompetencji społecznych i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie indywidualnych konsultacji w zakresie skutecznego wprowadzania studentów na rynek pracy.
  • Udzielanie informacji zawodowych w szczególności na temat: oferty Uczelni, możliwości zawodowych po ukończeniu danego kierunku studiów, opracowywania dokumentów aplikacyjnych, przygotowywania do aktywnego poszukiwania pracy, rozmowy kwalifikacyjnej, trendów na rynku pracy, możliwościach dalszego kształcenia itp.
  • Przeprowadzanie i interpretowanie testów psychologicznych oraz sporządzanie bilansu kompetencji.
  • Bieżąca dokumentacja prowadzonych procesów doradczych.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres biurokarier@uni.lodz.pl w terminie
do 30.09.2018 r.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 19 września 2018 Termin nadsyłania ofert: 30 września 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Biuro Karier Miasto: Łódź Stanowisko: doradca zawodowy Wymiar godzinowy: pełny etat