pracownik administracyjny

Biuro Dziekana Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje

pracownika administracyjnego w Biurze Dziekana

(od stycznia 2019 r.)

Zadania:

  • bieżąca obsługa studenta w zakresie weryfikacji poprawności danych w systemie USOS z programem i planem studiów, w tym:
  • współpraca z osobami prowadzącymi zajęcia w zakresie ustalania poprawności składu grup zajęciowych;
  • współpraca z sekretariatami Instytutów w kwestii dostosowania planów zajęć do programów studiów;
  • współpraca z Biurem Obsługi Studenta w zakresie aktualizacji danych o studentach urlopowanych, skreślonych, powracających na studia lub przebywających poza Uczelnią w ramach programów międzynarodowych;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z programem określonego kierunku studiów, w tym aktualizacja bieżących zmian w programach zatwierdzanych przez Radę Wydziału lub Kolegium Dziekańskie.

- dopisywanie przedmiotów do cykli dydaktycznych;

- przypisywanie form zajęć i ilości godzin dydaktycznych zgodnych z kalendarzem akademickim;

- przypisywanie prowadzących zajęcia i koordynatorów przedmiotów;

- przypisywanie punktów ECTS;

- generowanie protokołów zaliczeniowych;

- przypisywanie studentom podejmującym studia po przerwie różnic programowych oraz przedmiotów do zaliczenia studentom powracającym z wymiany międzynarodowej;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność, systematyczność, terminowość

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl do 9 listopada 2018 r. Skontaktujemy się z wybranymi przez komisję konkursową osobami.

Data ogłoszenia: 26 października 2018 Termin nadsyłania ofert: 9 listopada 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Biuro Dziekana Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat