specjalista ds. zamówień publicznych

Dział Zakupów Administracja

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

specjalistę ds. zamówień publicznych

(liczba etatów: 2)

w Dziale Zakupów UŁ

Zakres zadań:

- przestrzeganie i stosowanie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych wydanych na jej postawie, a także przepisów odsyłających;

- przestrzeganie wewnętrznych przepisów UŁ, dotyczących udzielania zamówień publicznych;

- udział w pracach komisji przetargowej;

- prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,

- ścisła współpraca z pracownikami jednostek organizacyjnych UŁ w zakresie przygotowania dokumentacji postępowania.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, Kodeksu cywilnego;

- wykształcenie wyższe;

- ukończone kursy/szkolenia lub studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych;

- co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w stosowaniu przepisów prawa zamówień publicznych;

- znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy;

- samodzielność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia, terminowość wykonywania zadań.

Prosimy o osobiste składanie dokumentów aplikacyjnych zawierających:

- list motywacyjny, CV;

- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

- kserokopie świadectw pracy, i/lub zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu.

Aplikacje należy składać do dnia 11 grudnia 2018 r. od ukazania się ogłoszenia na adres:

Uniwersytet Łódzki,
ul. Narutowicza 68, 90 - 136 Łódź - Biuro Rektora Kancelaria pok. 001a (poziom -1)
z dopiskiem dla Działu Zakupów UŁ- nabór na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 27 listopada 2018 Termin nadsyłania ofert: 11 grudnia 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Zakupów Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. zamówień publicznych Wymiar godzinowy: pełny etat