pracownik administracyjny

Biuro Współpracy z Zagranicą Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni

pracownika odpowiedzialnego za rekrutację i obsługę studentów

z zagranicy do Biura Współpracy z Zagranicą

Opis stanowiska

  • rekrutacja studentów z zagranicy zainteresowanych studiami na Uniwersytecie Łódzkim,
  • realizacja projektów szytych na miarę potrzeb Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie współpracy międzynarodowej,
  • obsługa administracyjna kandydatów na studia zgodnie ze standardami UŁ,
  • koordynacja procesu zakwaterowania i działań związanych z pobytem studentów zagranicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub innego obcego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie Excel,
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów prawnych dotyczących szkolnictwa wyższego.

Oczekiwania:

  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności,
  • kreatywność i innowacyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

Co oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych, np. Erasmus+,
  • rozwój poprzez szkolenia językowe i delegacje służbowe,
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • bogaty pakiet socjalny.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: bwz@uni.lodz.pl w terminie od 14.12.2018 do 02.01.2019.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 14 grudnia 2018 Termin nadsyłania ofert: 2 stycznia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Biuro Współpracy z Zagranicą Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat