pomoc techniczna

Katedra Genetyki Ogólnej, Biologii Molekularnej i Biotechnologii Roślin (zmiana nazwy od 01.01.2019r.) Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA ETACIE POMOC TECHNICZNA

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni na cały etat robotnika wykwalifikowanego na stanowisku pomocy technicznej w Katedrze Genetyki Ogólnej, Biologii Molekularnej i Biotechnologii Roślin, ul. Banacha 12/16, 90-237 Łódź.

Opis stanowiska:

  1. Przygotowywanie pożywki oraz prowadzenie hodowli muszki owocowej.
  2. Mycie szkła laboratoryjnego i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach laboratoryjnych Katedry.
  3. Odmrażanie i mycie lodówek oraz zamrażarek.
  4. Mycie wytrząsarek znajdujących się w Katedrze.
  5. Przynoszenie sprzętu laboratoryjnego, odczynników i innych materiałów do prac badawczych i dydaktycznych prowadzonych w Katedrze.
  6. Czuwanie nad destylarką i uzupełnianie braków wody destylowanej we wszystkich pomieszczeniach oraz uzupełnianie braku ciekłego azotu w dewarach.
  7. Pomoc w zakupach i transporcie materiałów potrzebnych do prowadzenia doświadczeń przez pozostałych pracowników Katedry.
  8. Wypełnianie pojemników do sterylizacji odpowiednim plastikiem laboratoryjnym i jego sterylizacja.
  9. Inne prace zlecone przez kierownika Katedry.
  10. Stałe doskonalenie umiejętności zawodowych.
  11. Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe.
  • Chęć do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Samodzielność i sumienność.
  • Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys oraz list motywacyjny na adres: renata.kontek@biol.uni.lodz.pl w terminie do 10 stycznia 2019 r. lub na adres: Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ Katedra Genetyki Ogólnej, Biologii Molekularnej i Biotechnologii Roślin, ul. Banacha 12/16, 90-237 Łódź.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się w wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 3 stycznia 2019 Termin nadsyłania ofert: 10 stycznia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Katedra Genetyki Ogólnej, Biologii Molekularnej i Biotechnologii Roślin (zmiana nazwy od 01.01.2019r.) Miasto: Łódź Stanowisko: pomoc techniczna Wymiar godzinowy: 1 etat