samodzielny referent ds. administracyjnych

Dział Infrastruktury Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni na pełen etat pracownika na stanowisko: samodzielny referent ds. administracyjnych.Miejsce pracy – Terenowa Stacja Przyrodnicza w Spale ul. Wojciechowskiego 14.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie Terenową Stacją Przyrodniczą w obszarze spraw administracyjnych i gospodarczych, promowanie działalności stacji.
  • Udział w tworzeniu strategii i realizacja przyjętej strategii rozwoju.
  • Właściwe zarządzanie personelem.
  • Nadzór nad pracownikami firm zewnętrznych i pracami zleconymi firmom zewnętrznym.
  • Dbanie o dobry wizerunek stacji i Wydziału poprzez utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług, utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami, otoczeniem lokalnym.
  • Dbanie o utrzymanie obiektu i infrastruktury w należytym stanie.
  • Optymalne wykorzystanie bazy noclegowej i szkoleniowej w stacji.
  • Współpraca z władzami gminy, lokalnymi organizacjami.
  • Sporządzanie raportów, analiz, bieżąca współpraca z kierownictwem Wydziału, z jednostkamiUniwersytetu Łódzkiego.
  • Dbanie o powierzone mienie.

Pełen zakres obowiązków do wglądu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończenie studiów o kierunku biologia, geografia będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła znajomość MS Office.
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy, wielozadaniowość.
  • Dyspozycyjność.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność.
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, niekonfliktowość.
  • Zamieszkanie w Spale na terenie stacji. Pracodawca oferuje w pełni wyposażone mieszkanie służbowe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Samodzielne stanowisko.
  • Pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej życiorys oraz list motywacyjny na adres joanna.gozdzik@biol.uni.lodz.pl w terminie do 31 stycznia 2019 r. lub na adres: Dział Administracyjny Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Banacha 1/3, 90-237 Łódź. Więcej informacji pod numerem telefonu: 042 635 45 24.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data ogłoszenia: 7 stycznia 2019 Termin nadsyłania ofert: 31 stycznia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Infrastruktury Miasto: Łódź Stanowisko: samodzielny referent ds. administracyjnych Wymiar godzinowy: pełen etat