programista Python

Centrum Informatyki Administracja

CENTRUM INFORMATYKI UŁ

zatrudni

informatyka

Opis stanowiska

Programista Python odpowiedzialny za tworzenie i rozwój systemów UŁ.

W zakres obowiązków wchodzić będą:

  • Analiza wymagań, projektowanie i implementacja elementów systemu,
  • Współpraca z doświadczonym zespołem programistów,
  • Możliwość realizacji działań na różnych etapachfunkcjonowania projektów,
  • Realizacja unikatowych projektów szytych na miarę potrzeb Uniwersytetu Łódzkiego.

Wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych,
  • Znajomość języka programowania Python oraz technologii Django,
  • Umiejętność posługiwania się systemami wspierającymi pracę grupową (Git, Redmine),
  • Mile widziana umiejętność tworzenia interfejsu użytkownika w JavaScript (Angular / React.js),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z REST API,
  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL).

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia poprzez uczestnictwo w dużych projektach,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • System premiowy i bonusowy,
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitProfit, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowaniezakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, dofinasowanie zajęć sportowych).

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mailowy: ci@uni.lodz.pl w okresie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 24 stycznia 2019 Termin nadsyłania ofert: 6 marca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: programista Python Wymiar godzinowy: pełen etat