pracownik administracyjny

Instytut Rusycystyki Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje

pracownika administracyjnego do sekretariatu Instytutu Rusycystyki oraz Katedry Filologii Słowiańskiej

(od marca 2019 r.)

Zadania:

  • bieżąca obsługa sekretariatu wymienionych jednostek (telefon, mail, ustalanie dyżurów itp.);
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami wymienionych jednostek oraz innymi jednostkami administracji Wydziału i administracji centralnej UŁ;
  • prowadzenie ewidencji wydatków jednostek i wprowadzanie faktur do systemu uniwersyteckiego;
  • prowadzenie ewidencji sprzętu będącego na stanie jednostek;
  • uaktualnianie danych na stronach internetowych jednostek;
  • sporządzanie sprawozdań z pracy jednostek (na zlecenie władz wydziału, uczelni);
  • układanie planu zajęć;
  • wykonywanie innych poleceń kierowników jednostek;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym
  • doświadczenie w rozliczaniu i bieżącej administracji projektów dydaktycznych i naukowo-badawczych
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność, systematyczność, terminowość;

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl do 15 lutego 2019 r. Skontaktujemy się z wybranymi przez komisję konkursową osobami.

Data ogłoszenia: 6 lutego 2019 Termin nadsyłania ofert: 15 lutego 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Instytut Rusycystyki Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat