pracownik administracyjny

Instytut Historii Sztuki Wydział Filozoficzno-Historyczny

UNIWERSYTET ŁÓDZKI zatrudni pracownika administracyjnego

Miejsce pracy: Katedra Malarstwa i Rzeźby, Instytut Historii Sztuki; Wydział Filozoficzno-Historyczny, Uniwersytet Łódzki, Łódź w ramach projektu pn. „Sztuka łódzka na tle sztuki europejskiej.
Wykluczeni/Włączeni”
, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Warunki zatrudnienia: na podstawie umowy o pracę na czas określony w wymiarze 1/3 etatu.

Zadania:

  • prowadzenie biura projektu
  • rekrutowanie wolontariuszy do projektu
  • organizowanie zamówień publicznych, uruchamianie wydatków projektu
  • rekrutacja uczestników projektu
  • układanie harmonogramu zajęć w projekcie
  • sporządzanie sprawozdań z pracy w projekcie na zlecenie kierownika projektu i NCBR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: Historia Sztuki)
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innych oficjalnych języków unijnych)
  • biegłość w obsłudze portali społecznościowych i stron internetowych,
  • znajomość obsługi programu SL2014, MS Office
  • komunikatywność,
  • twórcze podejście do powierzonych zadań,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość wyjazdów poza Łódź (mile widziana legitymacja pilota wycieczek)
  • dodatkowymi atutami będą m.in.:
    • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym,
    • doświadczenie w projektach naukowo-badawczych

Wymagane dokumenty:

1. podanie skierowane do Dziekana Wydziału Filologiczno-Historycznego

2. curriculum vitae

3. list motywacyjny

4. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

5. kserokopie świadectw pracy

Zgłoszenia, zatytułowane „Oferta pracy - Wykluczeni/ Włączeni”, należy przesłać drogą mailową na adres:

aneta.pawlowska@uni.lodz.pl lub dostarczyć osobiście albo przesłać pocztą tradycyjną na adres: Biuro Projektowe, Wydział Filozoficzno-Historyczny, ul. A. Kamińskiego 27a., 90-219 Łódź, pokój 06.

Termin nadsyłania ofert: 25 luty 2019

Przewidywany termin zatrudnienia: marzec 2019

Zastrzegamy sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń i przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami. Koszty związane z przybyciem na rozmowę kwalifikacyjną pokrywa kandydat.

Informacje

Data ogłoszenia: 18 lutego 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filozoficzno-Historyczny, Instytut Historii Sztuki Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny