pracownik administracyjny

Dział Rachunkowości Zarządczej Administracja

Uniwersytet Łódzki poszukuje kandydata do pracy

w Dziale Rachunkowości

Zarządczej w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres obowiązków:

- opracowywanie dokumentów zakupu w systemie elektronicznym,

-dokonywanie przelewów i innych operacji w systemie bankowym,

-kodowanie i budżetowanie,

-analizy, raporty , sprawozdania z wykonania budżetu,

- uzgadnianie kont i sald księgowych.

Wymagania :
- wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie rachunkowości lub ekonomii
- biegła obsługa pakietu MS OFFICE (zwłaszcza Excela)
- umiejętność analitycznego myślenia
- bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy,
- systematyczność i dokładność
-mile widziana znajomość języka angielskiego-mile widziane doświadczenie

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, referencje) prosimy składać/przesyłać na adres:

Uniwersytet Łódzki
Dział Rachunkowości Zarządczej (pokój 315)
Ul. Narutowicza 68 90-136 Łódź
lub mailowo na adres : drz@uni.lodz.pl
w dniach do 15.03.2019 roku

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 5 marca 2019 Termin nadsyłania ofert: 15 marca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Rachunkowości Zarządczej Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat