Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT.

Centrum Informatyki Administracja

CENTRUM INFORMATYKI UŁ

zatrudni

informatyka

Opis stanowiska

W zakres obowiązków wchodzić będą:

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie:
    • oprogramowania systemowego i użytkowego
    • sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych (drukarki, projektory, urządzenia wielofunkcyjne)
    • sieci komputerowych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT – w tym staże, praktyki
  • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów konfiguracji
  • Dobra znajomość systemu MS Windows
  • Znajomość konfiguracji aplikacji MS Outlook, Skype oraz funkcji programów MS Word, MS Excel
  • podstawowa znajomość usługi MS Active Directory
  • mile widziana znajomość Hyper-V
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji anglojęzycznych.
  • Umiejętności interpersonalne (komunikatywność, otwartość, empatia)
  • Gotowość do nauki i poszerzania kompetencji
  • Dobra organizacja własnej pracy

Co oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • System premiowy i bonusowy,
  • Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe,
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, karta FitProfit, dofinasowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowaniezakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci).

Oferty proszę przesyłać na adres: ci@uni.lodz.pl

Data ogłoszenia: 15 marca 2019 Termin nadsyłania ofert: 14 kwietnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT. Wymiar godzinowy: pełen etat