pracownik administracyjny

Centrum Obsługi Spraw Społecznych i Socjalnych Studentów i Doktorantów Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni

pracownika administracyjnego

(umowa na czas zastępstwa)

w Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów -Sprawy Bytowe UŁ

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie aktów prawnych dotyczących stypendiów,

- przyjmowanie, weryfikacja wniosków studentów i doktorantów starających się o stypendia,

- przygotowywanie materiałów na komisje studenckie i doktoranckie,

- przygotowywanie wypłat stypendialnych,

- przygotowywanie decyzji administracyjnych i jej wysyłka,

- inne obowiązki wynikające z zakresu zadań działu

Wymagania :

- wykształcenie średnie lub wyższe

- biegła obsługa pakietu MS OFFICE (zwłaszcza Excela)
- umiejętność analitycznego myślenia
- bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy,
- systematyczność i dokładność
- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferty należy składać w terminie do dnia 11.04.2019r. do biura Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów UŁ, ul. Lumumby 1/3, 91-404 Łódź ; telefon (42) 66-55-165 lub na adres mailowy:
magdalena.szczepanska@uni.lodz.pl.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 4 kwietnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 11 kwietnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Obsługi Spraw Społecznych i Socjalnych Studentów i Doktorantów Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat