referent/specjalista ds. zamówień publicznych

Dział Zakupów Administracja

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni referenta/specjalistę ds. zamówień publicznych

w Dziale Zakupów UŁ

(wymiar etatów: 2)

Zakres zadań:

  • przestrzeganie i stosowanie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych wydanych na jej postawie, a także przepisów odsyłających;
  • przestrzeganie wewnętrznych przepisów UŁ, dotyczących udzielania zamówień publicznych;
  • udział w pracach komisji przetargowej;
  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
  • ścisła współpraca z pracownikami jednostek organizacyjnych UŁ w zakresie przygotowania dokumentacji postępowania.
  • dobra znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, Kodeksu cywilnego;
  • preferowane wykształcenie wyższe;
  • preferowane ukończone kursy/szkolenia lub studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych;
  • udokumentowanedoświadczeniezawodowewstosowaniuprzepisówprawazamówień publicznych;
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy;
  • samodzielność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia, terminowość wykonywania zadań.
  • list motywacyjny, CV;
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kserokopie świadectw pracy,odbytych staży lub praktyki/lub zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu.

Wymagania:

- dobra znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, Kodeksu cywilnego;

- preferowane wykształcenie wyższe;

- preferowane ukończone kursy/szkolenia lub studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych;

- udokumentowane doświadczenie zawodowe w stosowaniu przepisów prawa zamówień publicznych;

- znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy;

- samodzielność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia, terminowość wykonywania zadań.

Prosimy o osobiste składanie dokumentów aplikacyjnych zawierających:

Aplikacje należy składać do dnia 10 maja 2019 r. od ukazania się ogłoszenia na adres:

Uniwersytet Łódzki, ul. Narutowicza 68, 90 - 136 Łódź - Biuro Rektora Kancelaria pok. 001a (poziom -1)z dopiskiem dla Działu Zakupów UŁ - nabór na stanowisko referenta/ specjalisty ds. zamówień publicznych.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 15 kwietnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 10 maja 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Zakupów Miasto: Łódź Stanowisko: referent/specjalista ds. zamówień publicznych Wymiar godzinowy: pełny etat