inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Inspektorat BHP Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni

Inspektora ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

w Inspektoracie BHP Uniwersytetu Łódzkiego

  • Data publikacji ogłoszenia: 29.04.2019 – 17.05.2019 roku
  • Termin składania ofert: do 17 maja 2019 roku
  • Liczba stanowisk pracy – 1
  • Wymiar etatu – pełen etat

Umowa o pracę na zastępstwo

Miejsce i warunki pracy:

  • siedziba Inspektoratu BHP UŁ – Łódź, ul. Matejki 32/38 (wejście od ul. Narutowicza)
  • praca administracyjno-biurowa (opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe, użytkowanie sprzętu biurowego - praca przy komputerze)
  • praca poza siedzibą Inspektoratu (praca w terenie)
  • praca w pozycji siedzącej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • realizacja zadań z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy wynikających z obowiązujących przepisów prawa w obszarze bhp
  • prowadzenie wymaganej przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami dokumentacji w zakresie bhp
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analiza wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz opracowywanie działań korygujących
  • prowadzenie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • inicjowanie i rozwijanie na terenie uczelni różnych form popularyzacji problematyki bhp

Wymagania niezbędne / konieczne:

  • wykształcenie: wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • doświadczenie zawodowe: minimum roczny staż pracy na stanowisku Inspektora ds. bhp
  • aktualne szkolenie okresowe dla pracowników służby bhp
  • znajomość problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności działu X Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych do tej ustawy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność biegłej obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • rozwinięte umiejętności: komunikacyjne i interpersonalne, analitycznego myślenia, spostrzegawczości, motywowania innych w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, współpracy z ludźmi na różnym poziomie struktury organizacyjnej i pracy w zespole, przeprowadzania szkoleń

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego: wykształcenia, stażu pracy; doświadczenia zawodowego; szkolenia okresowego dla pracowników służby bhp, znajomości języka angielskiego
  • w ofercie należy podać dane kontaktowe – adres e-mail, numer telefonu
  • w przypadku przedstawienia przez kandydata dokumentów w języku obcym, należy dołączyć ich tłumaczenie na język polski dokonane bezpośrednio przez kandydata albo biuro tłumaczeń, albo tłumacza przysięgłego

Co oferujemy:

  • pracę w firmie gwarantującej stabilne zatrudnienie
  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 -15:30
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem

Miejsce i zasady składania ofert:

  • wymagane dokumenty należy przesłać w terminie od 29.04.2019r. do 17.05 2019r. do godz. 15.00 na adres e-mail: bhp@uni.lodz.pl lub złożyć osobiście w Uniwersytet Łódzki w Biurze Rektora Kancelaria pok. 001a (poziom -1) ul. Narutowicza 68, 90-136 Łódź z dopiskiem dla Inspektoratu BHP UŁ - nabór na stanowisko inspektora ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
  • za datę doręczenia uważa się datę otrzymania dokumentów przez UŁ (datę wpływu). Dokumenty doręczone po 17 maja 2019 roku nie będą rozpatrywane
  • weryfikacja spełniania przez kandydatki / kandydatów wymagań formalnych dokonana zostanie na podstawie dokumentów wymienionych w części „wymagane dokumenty”. W związku z tym podkreślamy, że kompletne aplikacje to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisaną klauzulę ,,Klauzula dla kandydata do pracy” zamieszczoną poniżej.
  • zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy
ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data ogłoszenia: 29 kwietnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 17 maja 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Inspektorat BHP Miasto: Łódź Stanowisko: inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy Wymiar godzinowy: pełny etat