Broker innowacji

Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Łódzkiego Jednostki Ogólnouczelniane

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

Centrum Transferu Technologii

z a t r u d n i

Brokera Innowacji

w wymiarze 1 etatu

Zadania:

  • inicjowanie kontaktów z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność B+R w celu rozpoznania bieżących i przyszłych potrzeb technologicznych
  • identyfikacja kompetencji i zainteresowań pracowników Uniwersytetu Łódzkiego w celu dopasowania ich bieżących lub przyszłych potrzeb technologicznych otoczenia gospodarczego
  • organizowanie i udział w spotkaniach zespołów naukowych Uniwersytetu Łódzkiego z przedstawicielami otoczenia gospodarczego
  • negocjowanie warunków i przygotowywanie umów m. in. współpracy, sprzedaży, licencji, poufności
  • nadzór na obiegiem i archiwizacja dokumentów dotyczących prowadzonych projektów
  • współpraca z innymi jednostkami Uczelni i Wydziałami
  • bieżące i wyczerpujące raportowanie oraz uzupełnianie dokumentacji (m.in. kart oceny potencjału komercyjnego produktów naukowych, kart kontaktów z klientami, naukowcami) zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • aktualizacja baz danych (baza kontaktów z naukowcami, baza kontaktów z organizacjami zewnętrznymi, baza oferty technologicznej)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w drodze umowy o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • miłą atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (co najmniej I stopnia)
  • Doświadczenie handlowe w relacjach B2B, poparte sukcesami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • Wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane doświadczenie i umiejętności:

  • Relacje z klientem
  • Zarządzanie Informacją
  • Zarządzanie projektami
  • Znajomość zagadnień związanych z komercjalizacją wyników badań.

Planowany termin zatrudnienia: połowa czerwca 2019 r.

CV i list motywacyjnych należy przesyłać w terminie od 23.05.2019 do 03.06.2019 do godz. 16:00; na adres e-mail: ctt@uni.lodz.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź na podstawie art. 6 ust.1 lit. c i f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz.U.UE.L.2016.119.1).”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data ogłoszenia: 23 maja 2019 Termin nadsyłania ofert: 3 czerwca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Jednostki Ogólnouczelniane, Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Łódzkiego Miasto: Łódź Stanowisko: Broker innowacji