pracownik administracyjny

Centrum Komunikacji i PR Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni

pracownika administracyjnego

(researcher, autor tekstów popularyzujących naukę i badania)

w pełnym wymiarze czasu pracy

w Centrum Promocji UŁ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w redagowaniu tekstów prasowych
  • doświadczenie w pracy w zespole redakcyjnym
  • umiejętność analizowania i przetwarzania treści naukowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • komunikatywność, otwartość
  • znajomość narzędzi i technik PR

Dodatkowe atuty:

  • znajomość sektora szkolnictwa wyższego
  • doświadczenie w pracy zw. ze środowiskiem akademickim
  • znajomość funkcjonowania UŁ
  • znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie treści i redagowanie tekstów na stronę www UŁ oraz do Newslettera UŁ
  • Kontakt z pracownikami naukowymi i administracyjnymi jednostek UŁ
  • Współpraca z redakcjami mediów lokalnych i ogólnopolskich, wsparcie działań rzecznika prasowego
  • Współpraca przy organizacji i koordynacji wydarzeń z udziałem UŁ
  • Research tematów do artykułów i koordynacja komunikacji z jednostkami UŁ
    i podmiotami zewnętrznymi.

Sposób aplikacji:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać w terminie do dnia 07 czerwca 2019 r. na adres
e-mail: anna.rolczak@uni.lodz.pl

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Data ogłoszenia: 23 maja 2019 Termin nadsyłania ofert: 7 czerwca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat