specjalista ds. rozliczeń projektów

Centrum Nauki Administracja

Centrum Nauki Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni

specjalistę ds. rozliczeń projektów

(w wymiarze pełnego etatu)

Wymagania podstawowe:

⦁ Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomiczne i prawnicze)
⦁ Wysokie umiejętności komunikacyjne
⦁ Umiejętność pracy w zespole
⦁ Umiejętność pracy pod presją czasu
⦁ Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność
⦁ Znajomość programu Microsoft Excel w stopniu średniozaawansowanym
⦁ Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

Wymagania dodatkowe:

⦁ Doświadczenie w rozliczaniu projektów i znajomość wytycznych dla programów z funduszy europejskich, których beneficjentem może być uczelnia wyższa
⦁ Znajomość sprawozdawczości w systemie SL2014 będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
⦁ Monitorowanie postępu finansowego projektów
⦁ Opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych projektów
⦁ Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami i wytycznymi programowymi
⦁ Sporządzanie raportów finansowych

Oferujemy:
⦁ Umowę o pracę w największej uczelni wyższej w regionie
⦁ Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń
⦁ Przyjazną atmosferę pracy
⦁ Atrakcyjny pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres
e-mail kamila.szczesniak@uni.lodz.pl w terminie 14 dni od daty publikacji ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 30 maja 2019 Termin nadsyłania ofert: 12 czerwca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Nauki Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. rozliczeń projektów Wymiar godzinowy: pełny etat