pracownik administracyjny

Katedra Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

pracownika administracyjnego w Katedrze Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki

na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Wymiar zatrudnienia: pełen etat

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzedzone okresem próbnym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym,
  • biegła obsługa komputera,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo preferowane:

  • doświadczenie z innych miejsc pracy związane z obiegiem i sporządzaniem dokumentów, w tym finansowych (m.in. faktury, umowy),
  • doświadczenie w pracy biurowej

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna Katedry Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki oraz Katedry Studiów Azjatyckich WSMiP UŁ.

Sposób aplikacji:

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: katarzyna.pietrasiak@uni.lodz.pl do dnia 7 czerwca 2019 r. (włącznie).

Odpowiedzi na pytania związane z ww. ofertą udzielamy pod numerem tel. (42) 635 42 65 (poniedziałek – piątek w godz. 09:00-14:00).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 30 maja 2019 Termin nadsyłania ofert: 7 czerwca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, Katedra Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat