specjalista

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Specjalista ds. rozliczania projektu

1/2 etatu, okres zatrudnienia: 01.01.2020 – 31.12.2022

Dodatkowe informacje:

  • stanowisko zostanie utworzone w sytuacji, gdy składany do Centrum Projektów Polska Cyfrowa projekt uzyska finansowanie, w związku z tym z wyłonioną w ramach konkursu osobą zostanie podpisana umowa warunkowa
  • zgłoszenie na konkurs należy przesłać na adres mailowy: blazej.marciniak@biol.uni.lodz.pl
  • osoba do kontaktu Błażej Marciniak tel.: 42 665 57 02

Słowa kluczowe: konkurs na stanowisko kierownika zarządzającego projektem

Wymagania od kandydatów:

  • posiadane wykształcenie wyższe, preferowane kierunki zarządcze lub ekonomiczne,
  • posiadane minimum 3 letnie doświadczenie związane z rozliczaniem projektu/projektów dofinansowanych ze środków UE,
  • znajomość unijnych i krajowych przepisów i dokumentów związanych z funduszami strukturalnymi, w szczególności z EFRR,
  • biegłość w obsłudze komputera: znajomość pakietu MS Office, przeglądarek internetowych, programów obsługujących pocztę elektroniczną,
  • dodatkowe atuty: znajomość systemu informatycznego SL2014, doświadczenie w administracji publicznej.

Kluczowe zadania:

  • sporządzanie zestawień związanych z zakupami w ramach projektu,
  • sporządzanie zestawień wynagrodzeń pracowników zaangażowanych w realizację projektu,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do prawidłowego wydatkowania środków z dofinansowania,
  • przeprowadzanie rozeznania rynku dla zakupów projektowych,
  • sporządzanie dokumentów do raportów i wniosków płatniczych,
  • staranne, profesjonalne i zgodne z przepisami prawa wykonywanie prac związanych z obsługą Projektu, przy wykorzystaniu zasobów oddanych przez UŁ oraz własnych.

Data ogłoszenia: 31 maja 2019 Termin nadsyłania ofert: 9 czerwca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: 1/2