pracownik administracyjny

Instytut Anglistyki Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje

pracownika administracyjnego do sekretariatu Instytutu Anglistyki

(zatrudnienie od września 2019 r.)

Zadania:

  • bieżąca obsługa sekretariatu jednostki (telefon, mail, ustalanie dyżurów itp.);
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami oraz innymi jednostkami administracji Wydziału i administracji centralnej UŁ;
  • wprowadzanie delegacji oraz umów do systemu uniwersyteckiego oraz ich rozliczanie;
  • prowadzenie ewidencji wydatków jednostek i wprowadzanie faktur do systemu uniwersyteckiego;
  • prowadzenie ewidencji sprzętu będącego na stanie jednostki;
  • sporządzanie sprawozdań z pracy jednostki (na zlecenie władz wydziału, uczelni);
  • wykonywanie innych poleceń kierownika jednostki;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym (mile widziane);
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność, systematyczność, terminowość;

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl do 17 czerwca 2019 r. Skontaktujemy się z wybranymi przez komisję konkursową osobami.

Data ogłoszenia: 6 czerwca 2019 Termin nadsyłania ofert: 17 czerwca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Instytut Anglistyki Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat